Ostatnia aktualizacja:

Auto XXL Amnesia

Igor

Amnesia XXL Auto powstała całkowicie z hybrydy Original Amnesia oraz Original Amnesia Auto. Efekt tej krzyżówki to bardzo szybka sativa. Od zera jest dojrzała już w okresie siedemdziesięciu pięciu dni do dziewięćdziesięciu dni. W ciągu tego czasu można uzyskać niewątpliwie bardzo obfite zbiory. Topy są pełne żywicy, tęgie i bujne jak w indyjkach. Same rośliny są wymiarów umiarkowanych. Są także wytrzymałe oraz strasznie proste w hodowaniu. Wersja ta uwielbia rozsądną porcję nawozów. Znaczne plony to własność charakterystyczna tejże właśnie wersji.

Jeśli mowa o zapachu oraz smaku to ewidentnie czuć nutkę cytrusową. Poza tym znacznie wyczuwana jest nutka zapachu kadzideł, sosny oraz Haze. A jakie są rezultaty? Jeśli chodzi o efekty to są naprawdę długotrwałe, obfite i tak naprawdę głównie umysłowe.

Wiele osób nie ma świadomości, że nasiona marihuany w Polsce są dopuszczalne. Oczywiście mowa tu o kolekcjonerskiej stronie. Zdecydowanie więcej informacji o tym wynajdziemy w Internecie. Warto zaznajomić się z obowiązującym prawem oraz z licznymi wersjami ziaren konopi w Polsce.