Ostatnia aktualizacja:

Bubble Gum automatyczna

Igor

W Stanach bardzo popularnymi ziarnkami konopi są Bubble Gum. Chyba każdy właśnie o tych nasionach gdzieś już słyszał. Obecnie wytwórca Femele Seeds posiada do zaoferowania wersję tejże jakże niezwykle popularnej odmiany. Odmianą tą jest Auto Bubble. Odmiana ta charakteryzuje się bardzo szczególną trwałością. Dodatkowo rośliny te dojrzewają bardzo, ale to bardzo dynamicznie. Okazuje się, że wymagają około osiem tygodni, żeby przynieść mocne urodzaje, które są pełne żywicznych oraz słodkich topów

Roślina sama w sobie jak na automat jest bardzo wyniosła. Przeważnie nie ma także wielu odgałęzień. Topy są nadzwyczaj zwarte oraz także są dogłębnie przykryte kryształkami żywicy. Świetną informacją jest to, że odmiana jest nietrudna w hodowli oraz nie wymagają w ogóle żadnej troski specjalnej. Jeśli chodzi o aromat oraz o smak, to bezproblemowo jest się domyśleć, że jest to aromat różowej gumy balonowej. Smak i aromat ten przywodzi szczęśliwe dzieciństwo i to u każdej z osób.

Jeżeli chodzi o efekty, to można tu wyróżnić dosyć mocny oraz zarazem przyjemny relaks, który jest połączony z spokojem umysłu.