Ostatnia aktualizacja:

Northern Lights Auto

Igor

Ponieważ w naszym kraju gromadzenie nasion konopimarihuany jest jak najbardziej legalne, to wiele osób ciekawi się właśnie tą dziedziną i także sami pragną się przekonać o co w tym wszystkim chodzi oraz na czym to polega. Dowolna osoba, która w dziedzinie tej jest obyta doskonale wie, że Nothern Lights jest odmianą, która polepszana jest już od przeszło piętnastu lat. Właśnie Auto LN jest odmianą mimowolnie rozkwitającą, która jest uzyskiwana z dokładnego wyboru właśnie najtrafniejszych Nothern Lights oraz Ruderalis.

Roślina sama w sobie ma niezwykle mało liści. Liście są jednak obfite oraz ma oszronione żywicą topy. Drugorzędna informacja to fakt, że przynosi ona wspaniałe urodzaje tak zwaną techniką S.O.G. Wersja rozkwitająca mimowolnie pozostawia naprawdę oryginalny aromat oraz smak Nothern Lights

Coś więcej o smaku i aromacie? Nie trzeba tu nic więcej mówić czy też pisać, gdyż jest to autentyczny Nothern Lights. Każda zaciekawiona osoba, która myśli na serio o zbieraniu nasion to stanowczo wersja ta powinna być dla nich numerem jeden. Naprawdę jest to świetny wybór.