Ostatnia aktualizacja:

Nasiona konopi Auto Haze od Female Seeds

Igor

Większość rozkwitających odmian automatycznie ma dominację tak zwanych genów indica. Jest to oczywiście istota prędkości kwitnienia. Producent ziaren marihuany Female Seed ma swoim odbiorcom naprawdę mnóstwo do zaoferowania. Świetnymi nasionami jest odmiana Auto Haze. W odmianie tej udało się uchronić relaksujące oraz energetyczne zwyczajowe funkcjonowania dla sativy. Odmiany Haze są najczęściej uciążliwe w przeciętnej hodowli. Jednakże pocieszeniem jest to, że dojrzewająca odsłona automatycznie absolutnie nie sprawi żadnych problemów i to nikomu.

Już w ciągu jedenastu tygodni zagwarantuje naprawdę zbiory solidne pełnych korzennych oraz gęstych topów. Nawet najwięksi na świecie fani Haze wychwalają samego producenta Female Seeds oraz niezaprzeczalnie odmianę Auto Haze.

A jak ze smakiem oraz z aromatem? Przystoi w zasadzie to sprecyzować pojedynczym wyrażeniem. Jest to albowiem wyraźna słodka mieszanka. Spokojne oraz energiczne efekty przywodzą naprawdę najkorzystniejsze odmiany znanej wszystkim Sativa. Dodają prawdziwie wielkiej fascynacji.